REKLAM

Pop It Master

Pop It Master Oyunu Oyna

Pop It Master şimdi tüm haftanın stresini atmanız için burada! Hazırsanız popüler antistres oyuncağıyla tanışalım! 80 farklı şekli ve rengi sayesinde ekrandan çıkamazsınız! İyi eğlenceler!

Son zamanlarda çok popüler olan stres oyuncağını duymayan kalmadı sanıyoruz! Stresi azaltmak için en büyük araçtır ve her yaşta herkes için uygundur! Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey fareniz. 80’den fazla şekil ve rengi keşfetmeye hazırsanız, oyuna başlayalım! Şekillerden herhangi biriyle başlayabilirsiniz, geçilecek veya kilidinin açılacağı seviye yoktur. En yüksek puanı almak ve bir sonraki şekle geçmek için önce tüm baloncukları üzerlerine tıklayarak patlatmalısınız. Bir çiçekten ananasa kadar birçok şekil bulacaksınız! Gerçekten ekrana odaklanır ve oyunun sesini açarsanız, sonunda stresin kalmadığından emin olabilirsiniz! Hazırsanız, bu basit oyunla okuldan veya işte bir gün sonra stresinizi atalım! İyi eğlenceler!

Daha fazla oyun oynamak istiyorsanız ve yine stresinizi azaltmak istiyorsanız, Çekiç Ustasını da kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

RAD BROTHERS, Pop It Master’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

7 Haziran 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • 80’den fazla şekil
  • Geçilecek seviye yok

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM