REKLAM

Pull Him Out

Pull Him Out Oyunu Oyna

Pull Him Out, bulmacaları çözmek için çubukları çıkarmakla ilgili eğlenceli ve zorlu bir bulmaca oyunudur. Bu oyun bir maceraperest ve bir bilim insanı olan kahramanımız her zaman gizemleri keşfetmek için garip bir yere gelir ve nereye giderse gitsin sıkışıp kalır.

Bu yüzden yapmanız gereken tek şey, tuzaklar, zombiler gibi bazı tehlikelerden kaçınmasına ve yiyecek ve içecek toplamasına yardımcı olmak için çubukları doğru sırayla çıkarmak. Çubukları doğru sırayla çekmek önemlidir. Bu, her bulmacanın çözülüp çözülmediğini belirler. Yanlış sopayı çekerseniz, onu riske atabilirsiniz. Yaklaşık 10 ortam var ve her birinin farklı tarzlarda birkaç bulmacası var. Her ortam size bir hikaye anlatır. Çeşitli bulmacalara hayran kalacaksınız. Bazen bu bulmacanın bu şekilde çözülebileceğini düşünürsünüz ama bu yanlıştır.

Belirli bir seviyeyi birkaç kez oynamak iyidir. Tüm bulmacaları kendiniz çözebilirsiniz ve bunu yapmak eğlencelidir. Oyunda ilerleyin ve sizi uzun süre bağlı tutan hikayeyi ve her ilginç bulmacayı keşfedin. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu mutlaka denenmeli ve favori listenize eklemelisiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM