REKLAM

Pull the Pin

Pull the Pin Oyunu Oyna

Pull the Pin’de, problem çözme becerilerinizi çok renkli bir şekilde test edebilirsiniz! Tamamlamanız için düzinelerce seviye içeren, bağımlılık yaratan bir oyun deneyimine hazır mısınız? Pimleri çekin ve ne olacağını görün!

Bu oyunda amacınız renkli küreler ile kovayı tamamen doldurarak her seviyeyi tamamlamaktır. Bu oyunu oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var, bu yüzden başlamak için oynat düğmesine tıklayın. Bu oyun, her biri farklı bir tasarıma ve zorluklara sahip 100 farklı seviyeye sahiptir! İlk seviyeyle başlarsınız ve geri kalanını birer birer açarsınız! Her seviyede, bir kapta renkli ve bazen beyaz küreler göreceksiniz. Topları serbest bırakmak ve düşmelerini sağlamak için, onları tutan pimleri üzerine tıklayıp sürükleyerek çekmelisiniz. Kovaya yalnızca renkli toplar girebilir, bu nedenle beyaz topları renkli olanlarla birleştirerek rengini değiştirdiğinizden emin olun. Bombalara dikkat edin. Patladıklarında, bunlar topları konteynerin dışına fırlatacaklar. Bir seviyeyi tamamlamak için kovayı% 100 doldurmanız gerekir. İlerlemenizi ekranın üstünden kontrol edin. Kovayı tüm kürelerle dolduramazsanız, tekrar denemelisiniz. İyi eğlenceler!

Bu oyunu beğendiyseniz ve benzer bir şey oynamak istiyorsanız, deneyebileceğiniz daha birçok oyunumuz var! Neden bir sonraki popüler oyunumuz olan Desert Road‘a bir göz atmıyorsunuz? Ücretsiz ve çevrimiçi oyunlarımızı oynamanın tadını çıkarın!

Geliştirici

BestGames, Pull the Pin’i geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Şubat 2020

Özellikleri

  • Tamamlanacak 100 seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Renkli grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM