REKLAM

Red Ball 1

Red Ball 1 Oyunu Oyna

Red Ball 1 oyunuyla bir platform macerasına katılın! Oyunda amacınız, her seviye için bitiş çizgisine ulaşana kadar zıplamak, kaçmak ve koşmaktır! Her biri daha da zorlaşacak, bu yüzden karşılaşabileceğiniz her türlü duruma uyum sağlamanız gerekecek.

Oyun, tamamlaman için on iki farklı seviye içeriyor! Her biri reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu test edecek, bu yüzden her adımda tetikte olun. Kontroller yeterince basit. Kırmızı topu hareket ettirmek için Sağ ve Sol Ok tuşlarını kullanın. Zıplamanız gerekirse, Yukarı Ok veya W tuşuna basın. Çok zor değil, değil mi?

Amacınız her engeli aşıp bitiş çizgisine ulaşmaktır. Profesyonel bir ipucu, kontrol noktalarına dikkat etmek olacaktır çünkü bir hata yaparsanız oradan başlayacaksınız. Her aşamada işinizi zorlaştıracak yeni bir yol olacak, ancak ısrarcıysanız, kesinlikle zirveye ulaşacaksınız!

Çevre dostunuz veya düşmanınız olabilir! Yerlere ulaşmanıza yardımcı olabilecek platformları ve etrafta bulunan düğmeleri arayın. Aynı zamanda birçok tuzakla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden ilerlerken dikkatli olmanızda fayda var! Her şey göründüğü gibi değil. Örneğin, karakteri sudan uzak tutmalı veya boğulma riskini almalıdırlar. Bir vadiye düşerse ölür. Oyuncu, onlara yardım etmek için kalp şeklinde üç can alır. Ayrıca altın madalya almak için yıldız toplayabilirler. Oyuncu hepsini toplamazsa gümüş madalya alır. Merdivenler veya zıplayan platformlar oluşturmak için nesneleri itin. Her seviyeyi tamamlamak için yuvarlanan Gri Küpleri yen. Kaydetme noktaları için kırmızı bayraklara ulaşın. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM