REKLAM

Red Ball 4

Red Ball 4 Oyunu Oyna

Ok tuşlarını kullanarak kırmızı topu her seviyede hareket ettirin. Engelleri aşın ve yol boyunca yıldızları toplayın, ancak kötü adamlara dikkat edin! Yukarı ok tuşunu kullanarak düşmanlarınıza atlayın ve onları dışarı çıkarın.

Suya dikkat edin.Red Ball yüzemez, bu yüzden su kütlelerini geçmeye çalışırken hızlı ve kurnaz olmanız gerekir! Fırsat verildiğinde nesneleri atlama taşları gibi davranmaları için suya itin, ancak hızlı olmanız gerekecek! Kayalar sabit ama kutular havada süzülüyor. Topunuzu havada tutmak için yuvarlanma ve zıplama kombinasyonlarını kullanın.

Dengenizi koruyun.Kırmızı top yuvarlanmaya devam ediyor, ancak bazen tehlikeli olabilir. Sol ve sağ ok tuşları arasında hızla geçiş yaparak yüksek platformlarda topu sabit tutabilir veya sudan kaçınabilirsiniz. Kırmızı topun sallanmasına yardımcı olacak ve bu zorlu platformlarda dengesini koruyacak.

Yıldızlara ulaşmak. Engelleri aşarken tüm yıldızları topladığınızdan emin olun! Ne kadar çok yıldız toplarsanız, sonunda o kadar çok puana sahip olursunuz. Seviyeleri geçerken ulaşabileceğiniz birkaç başarı olduğunu da göreceksiniz.

Daha yüksek atlamalar için rampaları kullanın. Bir tepenin sonuna geldiğinizde yukarı ok tuşuna basın. Topunuzu doğru zamanda fırlatırsanız atlayışlarınızda daha fazla hava kazanırsınız. Bu, uzak yıldızlara ulaşmaya veya yüksek platformlara inmeye çalışırken yardımcı olabilir.

RED BALL SİZE NE ÖĞRETİR

Red Ball 4, beceri ve sabır gerektiren bir oyundur. Bir Red Ball oyunu oynamak, mekansal farkındalığı artırmanın yanı sıra mantıksal düşünme ve akıl yürütmeyi artırmaya yardımcı olabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM