REKLAM

Royal Rush

Royal Rush Oyunu Oyna

Royal Rush’ta hayatınıza değer veriyorsanız olabildiğince hızlı koşun. Görünüşe göre, köylüler yönetme şeklinizden memnun değiller. Ve şimdi koşmaya başlamazsan, ömür boyu pişman olacaksın. Bu oyunda ne kadar koşabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Köylülerin kızgın bakışlarına bakılırsa, şimdi buradan kaçmak için iyi bir zaman olabilir! Eğer yapmazsan, ne olacağını düşünmek bile istemiyoruz. Bu oyunda amacınız olabildiğince uzağa koşmak ve yolda sizi bekleyen tehlikelerden kaçınmaktır. Köylüler peşinde ve buradan çıkmak istiyorsan kaçmalısın. Ama yollar engellerle dolu. Yolda karşınıza çıkan heykel, kaya ve hayvanlardan uzak durmanız gerekiyor. Engellerden birine çarparsanız, yeniden baştan başlamanız gerekecek. Ve yol boyunca çalılara takılmamaya çalışın. Bu, köylülerin size yetişmesine izin verecektir. Takviye satın almak için gördüğünüz tüm altınları toplayın. 3 yıldız almak için 3 hedefi tamamlayın. Bu heyecan verici yolculuğa hazırsanız, koyunlarınıza atlayıp yola koyulmanın tam zamanı! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Agame, Royal Rush’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

18 Ekim 2017.

Özellikleri

  • Satın almak için artırmalar
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Atlamak için sol fare düğmesini, W tuşunu veya yukarı ok düğmesini kullanın. Çift zıplamak için iki kez basın. Aşağı atlamak için S veya aşağı ok düğmesini kullanın. Hızlandırmak için D veya sağ ok düğmesine basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM