REKLAM

Sayıların Ustası

Sayıların Ustası Oyunu Oyna

Sayıların Ustası olmak için rakamları toplayın! Bu eğlenceli matematik mücadelesinde, büyümek ve para kazanmak için yolunuza çıkan her sayıyı toplamalısınız. Ama dikkat et; daha büyük sayılara çarpamazsınız, yoksa sizi başlangıca geri gönderebilirler! Hareketlerinizi hesaplayın, reflekslerinizi keskinleştirin ve sayı avına çıkalım!

İşte bu matematik becerilerini kullanmak için bir şans! Bu eğlenceli ve bağımlılık yapan beceri oyunu, reflekslerinizin yanı sıra matematik becerilerinizi ve hızlı hesaplama becerilerinizi de test edecek! Gelen numaraları izleyin ve harekete geçin; hangilerini toplayacak veya atlatacaksınız? Numaranızın kontrolünü elinize alın ve sahne ayaklarınızın altından kayarak sizi ileri doğru iterken sola ve sağa hareket edin. Yeni numaralar gelmeye devam ederken tetikte olmalısınız. Sahnede yolunuzu hesaplayın ve her zaman oyunun birkaç adım önünde kalın. Yolunuza çıkan sayıları toplayın ve yolları seçmeden önce yolun sonundakileri alıp alamayacağınıza bakın. Bitiş çizgisine ulaştıkça değerinizin arttığını izleyin. Artık son puanınızı görmek, ödülünüzü almak ve bir sonraki aşamadan önce kullanmak için bonus duvarları yıkabilirsiniz. İyi şanlar!

Bu yüksek tempolu meydan okumayı seviyorsanız, Mob Control‘e göz atabilir ve suçluları kontrol altına almak için becerilerinizi kullanabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM