REKLAM

Stack Maze

Stack Maze Oyunu Oyna

Stack Maze oyununda, renkli bir 3D bulmaca dünyasına dalmaya hazır olun! Bu kadar çok engel ve zorlu seviyeyle, bu bağımlılık yapıcı oyunda kendinizi test edebilirsiniz. Her seviyede sona ulaşmak için yeterli yığın toplayabilir misin?

Her yolculuk kolay olmayacak! Bazılarında, zeki olmanız ve sahip olduklarınızla engelleri aşarak kendi yolunuzu oluşturmanız gerekir. Bu oyunda amacınız tüm bölümleri sona ulaşarak tamamlamaktır. En çok puanı kazanmak için altınızdaki yığında toplayabildiğiniz kadar çok taş toplamanız gerektiği için hedefiniz burada bitmiyor. Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz, bu yüzden başlamak için başlat düğmesine tıklayın. Farenizi ekranda karakterinizi hareket ettirmek istediğiniz yönde kaydırın. Karakteriniz taşları altlarındaki yığına toplayacak ve yoldaki engelleri aşmak için belirli bir yüksekliğe ulaşmanız gerekiyor. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, karakteriniz yığındaki tüm karolar bitene kadar ileriye doğru hareket edecektir. Yığın toplayarak kazandığınız puanların yanı sıra karakterinizin durduğu değer puanınıza eklenecektir. Farklı karakter görünümlerinin ve diğer ödüllerin kilidini açabilirsiniz! İyi eğlenceler!

Ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzun altında listelenen diğer oyunlarımızda şansa ve kendinize meydan okuyun!

Stack Maze İncelemesi

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz
Online indirilme özelliği Yok
Yayın tarihi Piyasaya sürülme tarihi: 30 Aralık 2020
Türü/Türleri Bulmaca oyunu
Konusu/Amacı Çeşitli engelleri aşıp bulmacaları çözmeyi sağladığımız bir beceri oyunudur.
ESRB derecesi 10+
PEGI derecesi 7-12 yaş
Platformlar iOS, Microsoft Windows, Android
Motor Html5
Mod Tek oyunculu

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Kilidi açmak için farklı karakterler
  • Tamamlanacak birden fazla eğlenceli seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Sandıklardan alınacak farklı ödüller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM