REKLAM

Tetra Blocks

Tetra Blocks Oyunu Oyna

Tetra Blocks ile biraz eğlenmenin zamanı geldi, nostaljinin sizi büyülü ve renkli bir dünyaya taşıyacağı klasik Tetris’ten ilham alan muhteşem bir arcade oyunu! Birçok yeni özelliğe sahip bu oyun, eşleşen yıldızların size ekstra puan vereceği yeni bir mekanik sunarak oyun deneyimini geliştiriyor.

Tetra Blocks klasik bir Tetris oyunudur, burada en önemli şey harika tasarım ve mükemmel grafiklerdir. Blok bulmaca, ana görevin blokları bir bardağa taşımak ve koymak olacağı, dünyanın en ünlü mantık oyununun varyantlarından biridir.

Yeni heyecan verici özelliklere sahip iki boyutlu bir oyun, yani: her figürde yıldızlar olacak, eğer onları doğru bir şekilde bağlarsanız, bundan dolayı çok daha fazla puan kazanabilirsiniz. Yatay çizgileri toplayın, şekilleri boş hücre kalmayacak şekilde yerleştirmeye çalışın. Seviyeyi artırmak, düşen blokların hızını artıracaktır. Ekranın sağ tarafında üç figür görebilirsiniz, birbiri ardına düşecekler. Bu, bloğu kurmak için en iyi yerin neresi olduğunu önceden anlamanıza yardımcı olacaktır. İyi eğlenceler dileriz!

Tetra Blocks’u kim yarattı?

Bu oyun Ravalmatic tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM