REKLAM

Tuvalet Kağıdı

Tuvalet Kağıdı Oyunu Oyna

Tuvalet kağıdınızı hangi yolla asmayı tercih ettiğiniz önemli değil! İnsanlar bu zor zamanlarda çaresiz durumdalar ve bu temel maddeden herkes için yeterince bulmak sizin işiniz. Farenizi alın ve nesneleri çevirmeye hazırlanın!

Pazar koridorlarında tuvalet kağıtları bulmayı beklemeyin çünkü biri onları farklı nesnelere sakladı. Amacınız, tüm bu kağıtları farklı öğelerden döndürerek çıkarmaktır. Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Bir nesneyi döndürmek için, ekrana tıklayın ve farenin sol düğmesine basarken imlecinizi hareket ettirin. Her seviyede farklı öğelerle çalışmanız gerekecek. Her öğenin bir açıklığı vardır ve tuvalet kağıtlarını oradan düşürmeye çalışmalısınız. Nesneyi boşalana kadar ileri geri döndürün. Tüm tuvalet kağıtlarını bıraktığınızda bölümü geçiyorsunuz. İlk birkaç seviyede işiniz kolaydır, ancak oyunda ilerledikçe üzerinde daha küçük açıklıkları olan nesnelerle karşılaşmaya hazırlanın. Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun için, buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. Diğer koleksiyonlarımıza da göz atmayı unutmayın! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Quicksave, Tuvalet Kağıdı Oyunu’nu geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Haziran 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM