REKLAM

Color Pixel Art Classic

Color Pixel Art Classic Oyunu Oyna

Color Pixel Art Classic’te içinizdeki Picasso’yu ortaya çıkarın! Artık sahip olduğunuz yeni bir tarzla en iyi sanatçılardan biri olabilirsiniz. Palet üzerindeki dokunuşunuzla piksel sanatı yükseliyor ve onunla güzel sanat eserleri yaratıyorsunuz. Güzel ve yeni dalga tabloları renklendirmek için boyalarınızı hemen hazırlayın!

Bu oyunda, resimleri boyamak hiç olmadığı kadar kolay. Portföyünüz oldukça geniş. Hayvanlardan bitkilere, yiyeceklerden insanlara, canavarlardan arabalara kadar fütürist resimleri renklendirebilirsiniz. Yenilikçi görünümlü Noel Baba gibi şemalardan birini seçin ve onu renklendirmeye başlayın. Bu piksel sanatında, resmin her pikselinin kendilerine atanmış bir numarası olduğunu göreceksiniz. Paletinizi birçok renkle tablonun altında görebilirsiniz. Her renk için size resimdeki piksellerle eşleştirmek için kullanabileceğiniz bir numara verilecektir. Varsa ikinci renk grubunu görmek istiyorsanız, renk şemasını kaydırmanız yeterlidir. Piksellerdeki sayıları yakından görebilmeniz için resmi yakınlaştırmak için farenizin kaydırma tekerleğini kullanabilirsiniz. Öyleyse, güzel ve göz kamaştırıcı fütüristik renkler yaratırken çalışmaya başlayın ve biraz rahatlayın!

Color Pixel Art Classic oynamaktan keyif aldıysanız, buradan ücretsiz ve çevrimiçi boyama oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Famobi GmbH, Color Pixel Art Classic’i geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Kasım 2021

Özellikleri

  • Renkli piksel grafikler
  • Renklendirmek için birden fazla şema
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve rahatlatıcı oyun

Kontroller

Renkleri seçmek ve pikselleri renklendirmek için bilgisayarınızın faresini, yakınlaştırmak için farenizin kaydırma tekerleğini kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM