REKLAM

Pixel Art Challenge

Pixel Art Challenge Oyunu Oyna

Pixel Art Challenge’da piksellerin renkli dünyasına atlayın! İçinizdeki sanatçıyla iletişime geçmeye hazır mısınız? Artık teknoloji meraklısı yönünüzü açığa çıkarabilir ve içinizdeki sanatçıyla birleştirebilirsiniz! Stresinizi atın ve bu sakin, yaratıcı oyunun tadını çıkarın!

Bu oyun, neyle çalışılacağına gelince renklendirilecek en iyi çizim seçimine sahiptir. Bu eğlenceli boyama oyununda bir roketin, sevimli küçük bir kalbin ve her şeyin tadını çıkarabilirsiniz. En iyi yanı, farklı zorluk seviyeleri arasından seçim yapabilmenizdir. Bu, bir şemanın üzerinden geçebileceğiniz veya örneğe bakarak özgürce çizim yapabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, artık çeşitli farklı renklendirme stilleri arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik piksel sanatı, lego görünümü veya eskiz görünümü bunlardan sadece birkaçıdır. Şimdi, güzel hazırlanmış 90 çizimin tadını çıkarın ve boyama görevine odaklanırken kendinizi rahatlatın!

Bu eğlenceli boyama oyununu oynamaktan zevk aldıysanız, diğer ücretsiz ve çevrimiçi boyama oyunları koleksiyonumuza da göz atmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM