REKLAM

Prenses Boyama

Prenses Boyama Oyunu Oyna

Prenses Boyama oyunu aslında prenseslerle oynamayacağınız bir kız oyunudur, aslında sadece elbiseleri ile oynayacaksınız, bu yüzden aslında yapmanız gereken şey onların elbiselerini renklendirmek. Size bu prenseslerin kim olduğunu ya da elbiseler birden fazla prensese ait olsa bile söyleyemeyiz, ancak size söyleyebileceğimiz şey, yaratıcı olmanız gerektiğidir çünkü aslında birçok güzel elbiseyle oynayabilirsiniz.

Yani oyuna başladığınızda aslında birçok farklı türden elbise arasından seçim yapma şansınız olduğunu göreceksiniz. En çok sevdiklerinizi seçebilir, sevdiğiniz şeyi seçmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak elbette her zaman geri dönüp tekrar seçim yapabilirsiniz. Ve sonra görevin, prenses elbisesinin renkli ve ışıltılı olduğundan emin olmak olacak.

Prenses Boyamada yapmanız gereken şeyin her bir prenses elbisesini ışıltılı hale getirmek olduğunu görebilirsiniz. Öyleyse en güzel renkleri elde edin, en sevdiğiniz pırıltıları elde edin ve elbette hepsini harika görünmesi için elinizden gelenin en iyisini yapın. Çünkü onları harika görünmesi için sizi bekleyen çok fazla kıyafet var ve bunu yapabileceğinizi biliyoruz. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM