REKLAM

Evcil Hayvan Salonu 2

Evcil Hayvan Salonu 2 Oyunu Oyna

Evcil Hayvan Salonu 2’de sevimli ve tüylü müşterilerinize salonunuzun kapılarını açın! Bu köpek yavrusu ve kedinin ilgiye ihtiyacı var ve bu görevi tamamlayacak en iyi kişi sizsiniz!

Her gün bir müşteri salonunuzu ziyaret edecek. Karışık tüyler, kirli patiler ve hatta hastalık gibi çözmeniz gereken çeşitli sorunları olacak. Tüylü müşterilerinizi tedavi etmek ve şımartmak için farenizi kullanabilirsiniz. Her günü tamamlamak için çeşitli adımları tamamlamanız gerekir. Ekrandaki talimatları izleyin ve ilerleme ölçeri doldurmak için gösterilen görevleri tamamlayın. Gün içindeki tüm adımları tamamladıktan sonra farklı aksesuarları kullanarak evcil hayvanlarınızı dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Bazıları kilitli olacak ancak kısa bir reklam izleyerek bunların kilidini açabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, onların fotoğrafını bile çekebilirsiniz! İyi eğlenceler!

Bu sevimli arkadaşlara doyamıyor musunuz? Onlarla daha fazla oyun için neden Evcil Hayvan Oyunları Koleksiyonumuza göz atmıyorsunuz? İyi oyunlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM