REKLAM

Minik Kedi Giydir

Minik Kedi Giydir Oyunu Oyna

Minik Kedi Giydirme ormanın en eğlenceli yerlerinde seni bekliyor! Bu küçük kedinin bu geceki festival için bir kıyafet bulmasına yardım edin. En güzel parçaları seçin ve mini oyunlar oynayarak kategorilerin kilidini açın. Bulmacalarda başarılı olmak ve en şık elbiseleri ve aksesuarları keşfetmek için yardımınıza ihtiyacı var. Şimdi onun hazırlanmasına yardım etmeye hazır mısın? O zaman, gidelim!

Hayvanların bile festivalleri olabileceğine inanabiliyor musunuz? Bu tatlı pasta bu geceki festival için hazırlanıyor. Giyeceği kostümler hakkında sizin yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacı var. Yapacağınız şey, mini bulmaca oyunları oynamasına yardım ederek kıyafetlerin kilidini açmak. Bir mini oyunu tamamladığınızda, bir giysi kategorisinin kilidi açılacaktır. Bazı oyunlarda bir fare veya dokunmatik kontroller yeterli olacaktır. Ancak bazı oyunlar için bilgisayarda oynuyorsanız klavyenize ihtiyacınız olabilir. Tüm kategorilerin kilidi açıldığında, en iyi seçenekleri seçebilirsiniz. En iyi kıyafeti seçin ve aksesuarlarla eşleştirin. Bu kedicik harikadan da öte görünüyor! Daha fazla seçenek görmek için gardırobun altındaki okları kullanın! Oyun ekranının sağ tarafında bulunan yeniden başlat butonunu kullanarak oyunu yeniden başlatabilirsiniz! İyi eğlenceler!

Bu kedicik kadar sevimli karakterlerle tanışabileceğin daha fazla macera mı arıyorsun? Öyleyse, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi çocuk oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

iclickgames, Minik Kedi Giydiri geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Kasım 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Zevk için 6 mini bulmaca
  • Giydirmek için sevimli karakterler
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM