REKLAM

Oyuncak Kamyon Fabrikası

Oyuncak Kamyon Fabrikası Oyunu Oyna

Çocuklarınız veya kendiniz için mükemmel bir oyun arıyorsanız, Oyuncak Kamyon Fabrikası, yetişkinler de dahil olmak üzere herkesin keyif alabileceği en iyi oyunlardan biridir. Her zaman süper kamyonunuzu yaratmayı hayal edenler için, o zaman hayaliniz burada gerçek olacak, oyun özellikle çocuklar için tasarlandı.

Bu oyunda basit kontrolleri kullanarak araba inşa edebilirsiniz. Her bileşen hazır. Sadece her parçayı doğru konuma sürüklemeniz yeterlidir. Çocukların tanımlama yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. 3 kamyon içerisinden istediğinizi seçin ve inşa etmeye başlayın. Tüm kamyonların kilidi açılmıştır, bu nedenle diğer oyunlarda olduğu gibi yenisini açmak için belirli bir görevi bitirmeniz gerekmez.

İnşaat görevini tamamladıktan sonra sıra çalışma zamanı. İşten sonra kamyon kirlenir ve artık aletler kullanarak yıkamanız gerekir. Çocuklar, ebeveynlerinin yardımı olmadan bağımsız olarak oynayabilir. Oyun, çocukların kontrol mekanizmasına kolayca aşina olmalarına yardımcı olmak için işaretlerle çeşitli talimatlara sahiptir. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM