REKLAM

Foot Chinko

Foot Chinko Oyunu Oyna

Foot Chinko oyunu beceri, bulmaca ve spor oyunlarının birleşimidir ve gerçekten eğlencelidir.

Takımınızı seçecek ve dünyanın her yerinden özel kupalar için yarışacaksınız. Turnuvalara katılacak ve rakiplerinizi yenmeye çalışacaksınız. Oyunun bir eğim konsepti var. Topu ekranın üst tarafından atacak ve gol atmaya çalışacaksınız. Oyuncularınızın yanı sıra rakip takımın oyuncuları da olacak. Kale ve kaleci ekranın alt kısmında yer alır. Her oyunu kazanmak için farklı miktarlarda gol atmanız gerekecek.

Foot Chinko oynadığınızda, rakip takım her zaman sizden önce birkaç gol atar. Bu puana ulaşmak ve en az bir tane daha gol atmak için her oyunu oynamaya başlayacaksınız. Bu şekilde rakibinizi ortadan kaldırabilir ve bir sonrakiyle oynayabilirsiniz. Her oyunda belirli sayıda topunuz olacak. Tüm toplarınızı kaybetmeden bu hedef sınırına ulaşmalısınız. Gerekenden fazla gol atabilirsiniz. Bu, oyunun sonunda daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Foot Chinko Nasıl Oynanır?

Tek yapmanız gereken, topun yönünü kontrol etmek için farenizi kullanmaktır. Bazen oyuncularınız topu yakalar ve sol tık ile topa ateş edebilirsiniz. Genel olarak oyunun kontrolleri oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken bu harika oyuna alışmak için zaman ayırmak. Ayrıca, oyunda ilerledikçe diğer ülkelerin takımlarının kilidi açılacak ve seçebileceğiniz takımlar kazanmaya çalıştığınız kupaya göre değişecektir. Dünyadaki tüm kupaları kazanmak için kendinize meydan okumaya hazır mısınız? Öyleyse, şimdi Foot Chinko oynayabilir ve eğlenmeye başlayabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM