REKLAM

AlienInvaders.io

AlienInvaders.io Oyunu Oyna

AlienInvaders.io’da hepimizin korktuğu şey gerçekten oluyor. Uzaylı istilası burada ve gökyüzü UFO’larla dolu. Bu UFO’lardan birinin kontrolünü ele geçirmeye ve bu gezegendeki insanlığın varlığına bir son vermeye hazır mısınız?

Tek bir kurgu gerçeğe dönüştü. Uzaylılar, kendi türlerinde bile yollarına çıkan her şeyi yok etmek için buradalar. Bu oyunda deneyebileceğiniz 3 oyun modu vardır. İlki, en büyük oyuncu olmaya çalışmanız gereken klasik moddur. İkincisi solo moddur ve zamanlayıcı sona ermeden önce tüm şehri yemeniz gerekir. Üçüncüsü, zafer kazanmak için tüm UFO’ları yutmanız gereken yerdir. Her oyun modunda, şehri büyütmek için yiyebilirsiniz. Oyun ilerledikçe ağaçlar, arabalar ve hatta evler sizin için çok küçük olacak. Diğer oyuncuları yemek ve güçlendiriciler toplamak da büyümenize yardımcı olacaktır. Her oyundan sonra, deriler için harcayabileceğiniz paralar kazanacaksınız. Kilidini açabileceğiniz destansı ve efsanevi görünümler var. Bu görünümler, tüm dünyaların yiyicisi olan her şeyi yok ettiğinizde daha da havalı görünmenize yardımcı olacak!

Çok oyunculu oyunlar oynamaktan ve dünyanın her yerinden oyuncularla mücadele etmekten hoşlanıyorsanız, buraya tıklayarak Crowd City 2‘ye göz atmalısınız. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Super Apps, Alien Invaders.io’yu geliştirdi

Yayın tarihi

11 Mart 2021

Özellikleri

  • Kilitlenemez yeni görünümler
  • Oynamak için 3 farklı oyun modu
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Güzel 3D grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM