REKLAM

Amongus.io

Amongus.io Oyunu Oyna

Uzay gemisinin mürettebatı ile uzaylı sahtekarları arasındaki bitmek bilmeyen savaş hala devam ediyor. Among Us oyunlarından ilham alan yeni bir çok oyunculu arena herkesi havaya uçurmak üzere. Amongus.io tanıdık renkli karakterlere ve onların imzası niteliğindeki komik animasyonlarına sahiptir. Ancak bu sefer farklı bir şekilde hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadırlar. Bu savaş, bölge için savaşmak ve sınırlarını korumakla ilgilidir. Onları, tıpkı Paper.io‘daki gibi kahramanın geride bıraktığı bir iz ile çizin. Onları ortadan kaldırmak için başka bir oyuncunun bitmemiş ana hatlarına çarpın. Sadece dikkatli ol ve düşmanların da aynısını yapmasına izin verme.

Fare imlecini hareket ettirerek mürettebatı kontrol edin. Alternatif olarak, etrafta dolaşmak için Ok tuşlarına veya WASD’ye basın. Etki alanını genişletmek için bırakın. Üsse dönerek çizgiyi tamamlayın. Tamamlanmadan önce kimsenin şeffaf izi kesmesine izin vermeyin. Aksi takdirde sizi öldürürler ve tüm ilerlemeniz kaybolur.

Zor bir günün ardından rahatlayın ve ücretsiz Amogus.io oyununun keyfini çıkarın. Uzak bir galaksideki dairesel uzay istasyonu üzerinde hakimiyet kurun. Duruma göre stratejiyi ayarlayın ve yolunuza çıkan herkesi yok edin. Tüm yüzeyi kahramanın rengine boyayın ve en yüksek puanı elde edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM