REKLAM

Betrayal.io

Betrayal.io Oyunu Oyna

Betrayal.io, Betrayal filminin yıldızlarından biri olarak oynadığınız Among Us oyunundan ilham alan çok oyunculu bir işbirliği oyunudur. Amacınız, ya uzay gemisini onarmak için görevleri tamamlaması gereken bir mürettebat arkadaşı ya da görevlerini tamamlamalarını engellemek için diğer oyuncuları ortadan kaldırmak zorunda kalacak bir ihanetçi olarak size verilen rolü oynamaktır. Bir ihanetçi olarak diğer oyuncular tarafından fark edilmemelisiniz, ancak bir ceset bulunduğunda, sahtekarı bulmaya çalışmak için bir toplantı çağrısı yapılacaktır. Ekip üyeleri daha sonra bir şüpheli belirlemek için tartışmak zorunda kalacak ve sahtekarların şüphelenmemek için izlerini örtmeleri gerekecek. Bir oylama yapılacak ve her oyuncu ihanet eden olduğuna inandığı oyuncuyu aday göstermelidir. Bir oyunu kazanmak için ya takım üyelerinin gemiyi tamamen tamir etmeyi başarması gerekecek ya da ihanet edenlerin yakalanmadan tüm takım üyelerini ortadan kaldırması gerekecek.

Betrayal.io nasıl oynanır?

– Betrayer: Sahtekâr olarak filmin kötü adamısınız ve amacınız ekip arkadaşlarını yakalanmadan ortadan kaldırmak olacak. Takım arkadaşlarınızı eleyerek veya aleyhinize oy vererek tüm görevlerini yapmalarını kesinlikle engellemelisiniz. Dikkatli olun, bir oyuncuyu saf dışı bırakırsanız, haritada gezinirseniz ve hareketiniz hakkında hiçbir ipucu bırakmamak için izole edilmiş hedefleri ararsanız dikkatli olmalısınız. Bir ihanetçi olarak dikkat çekmemek için normal davranmaya çalışmalı, görevleri yerine getiriyormuş gibi yapmalı ve toplantılarda içgörülü bir şekilde tartışmalısınız.

– Crewmate: Oyundaki iyi adamsınız, amacınız size verilen tüm görevleri tamamlamaktır, böylece uzay gemisini tamamen onarabilirsiniz. Diğer oyunculara dikkat edin çünkü bir ihanet aralarında saklanıyor ve sizi ortadan kaldırabilir. Yalnız kalmamaya çalışın ve herhangi bir garip davranışla karşılaşırsanız dikkatli olun. Başka bir oyuncunun cesedini bulursanız, bir toplantıyı çağırabilirsiniz ve ardından takım arkadaşlarınızdan birini öldüren sahtekarın kim olduğunu bulmak için bir tartışma başlatılır.

Betrayal.io’nun oyun modları nelerdir?

– Betrayal: Bu, oyunun klasik modudur (Popüler oyun Among Us’dan esinlenilmiştir). Mürettebat arkadaşları ve ihanet edenler bir uzay gemisine girer, takım arkadaşları gemiyi onarmak için görevleri tamamlamak zorundadır ve ihanet edenler tüm mürettebatı ortadan kaldırmaya çalışmalıdır.

– Saklambaç: Bu oyun modunda oyunculardan biri ihanetçi olarak belirlenir ve herkes tarafından bilinecek, tüm görevleri yerine getirmeden önce diğer tüm oyuncuları ortadan kaldırması gereken neredeyse görünmez bir canavar oynayacaktır. Mürettebat ile ihanet eden arasında zamana karşı bir yarış!

Betrayal.io’nun yazarı kimdir?

Oyun, ZombsRoyale.io ve Spinz.io ile aynı geliştirici olan End Game Interactive tarafından oluşturuldu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM