REKLAM

Hello Guys

Hello Guys Oyunu Oyna

Hello Guys, popüler bir PC / konsol oyunu olan Fall Guys: Ultimate Knockout’tan esinlenen, hayran yapımı yandan kaydırmalı, rekabetçi bir arcade oyunudur. Yedi mini oyundan birini seçin ve podyumun tepesine ulaşmak için bilgisayar kontrollü botlarla rekabet edin. Koş, yarış, kay, zıpla, düş, çevir, çarp ve diğer rakiplerle çılgın engelleri aş. Siz ilerledikçe bu engeller daha zorlu, gülünç ve süper eğlenceli hale gelir.

Her seviyede parkur zorlaşacak, her zaman bir numara olmak için tüm becerilerinizi kullanmaya çalışın. Mevcut 7 farklı parkur olacak, her haritanın farklı görevleri olacak, her şeyi oynamaya çalışın.

Hareketli engellerle oynayarak rekabetçi çok oyunculu yarışa başlayın. Farklı hızlanmalar veya bombalar toplayarak bitiş çizgisine giden yolunuzu hızlandırın. En üst sıralarda yer alın, daha fazla deneyim ve altın elde etmek için buna ihtiyacınız olacak. Oyunda ayrıca tüm oyuncuların bulunduğu bir turnuva masası var, bu oyundaki tüm oyuncuların ilerlemelerini içinde takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Bu oyunu beğendiyseniz, Fall Beans ve LolBeans‘e de göz atmalısınız.

Geliştirici

hyacinthvinson, Hello Guys yaptı.

Platform

Web tarayıcısı (masaüstü ve mobil)

Kontroller

AD veya sol ve sağ oklar hareket ettirmek için
W veya atlamak için yukarı ok

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM