REKLAM

Superhero.io

Superhero.io Oyunu Oyna

Superhero.io’da farklı süper kahramanların kontrolünü ele alın ve çevrimiçi çok oyunculu oyunda diğer oyuncularla yüzleşin. En sevdiğiniz kahramanlardan kötü kahramanlara kadar, arenada karşılaşacağınız pek çok farklı tanıdık yüz var. Liderlik tablosunun üstüne çıkıp diğerlerini yenebilir misin?

.İo türüne ait olan bu oyunun amacı eğlencelidir! En çok puana sahip en güçlü oyuncu olmaya çalışıyorsunuz. Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Küçük olarak başlayacaksın. Bedeninizi büyütmek ve seviyenizi yükseltmek için 2 seçeneğiniz var. İlki, etrafınızda gördüğünüz renkli güç kürelerini tüketmek. Diğer seçenek, diğer oyuncuları onlara vurarak yenmektir. İkinci seçenek daha fazla deneyim puanı verir, ancak dikkatli olmalısınız. Diğer oyuncular da en iyisi olmaya çalışıyor, bu yüzden size de saldıracaklar. Seviye atladıkça farklı karakterlere geçersiniz. Daha yüksek seviyelerde kontrol ettiğiniz karakterlerin saldırı menzili daha fazladır. Başkalarını öldürdükçe para kazanırsınız ve bunları farklı istatistikleri yükseltmek için harcayabilirsiniz. İyi şanslar!

Rekabet eğlenceli ve heyecan verici! Neden buraya tıklayarak çılgınca popüler oyunumuz Agar.io’yu denemiyorsunuz? İyi eğlenceler!

Geliştirici

Lora Studio, Superhero.io’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Haziran 2019

Özellikleri

  • Oynamak için 30 farklı karakter
  • Renkli 2D grafikler
  • Alabileceğiniz 3 farklı yükseltme
  • Basit kontroller
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM