REKLAM

Windy Slider

Windy Slider Oyunu Oyna

Windy Slider’da şemsiye ile uçmanın tam zamanı! Hızınızı artırmak için, şemsiyenizi ileriye doğru tutmak ve rüzgarı yakalamak için dokunun ve basılı tutun! Zıplamak ve daha yükseğe çıkmak için bırakın! Çevreyi kendi yararına kullan! Yörüngenizi eğimlerle hizalayarak ivme kazanabilirsiniz. Rakiplerinizin hatalarından yararlanın ve çizgilerini boyayın! Toplayabileceğiniz maksimum jeton sayısı nedir? Süper hızlı modunu etkinleştirmek için yeterli para toplayın!

Windy Slider, ivme kazanmak ve bitiş çizgisine ulaşmak için şemsiyenizi tutup bırakmanız gereken tek tuşlu bir arcade yarış oyunudur. Bu heyecan verici maceraya katılmaya hazır mısınız? O zaman oyuna başlayalım! Hızınızı artırmak için, şemsiyenizi ileriye doğru tutmak ve rüzgarı yakalamak için dokunun ve basılı tutun, ardından zıplamak ve daha yükseğe çıkmak için bırakın! Şimdiye kadar yaratılmış en uç kaydıraklarda çok sayıda rakibe karşı savaştığınız ve tüm bunları yaparken de daha yüksek hızlara ulaşmak için rüzgarı kullandığınız heyecan verici bir slayt yarış oyunudur. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, her seviyeyi olabildiğince çabuk tamamlamak için tam olarak doğru zamanda tepki vermekle ilgilidir. Bir şemsiye alın, tüp kaydırağına oturun ve rüzgarın sizi ileriye götürmesine izin verin, böylece rampaların ucundan atlayabilirsiniz. Sonra rüzgarın sizi daha da hızlı çekmesini sağlayın. Karakteriniz için yeni renklerin kilidini açmak için önce bitiş çizgisine gidin ve mümkün olan en yüksek puanı alın. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunu oynarken iyi eğlenceler!

Windy Slider’a benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Stacky Run’ı kontrol ettiğinizden emin olun!

Geliştirici

Game Worthy Studios Inc., Windy Slider’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Ekim 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Zorlu oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM