REKLAM

Stacky Run

Stacky Run Oyunu Oyna

Stacky Run ile saatlerce eğlence için sizi ekranın önünde kilitleyecek sonsuz bir koşu macerasına hazır olun! 3D yüksek kaliteli, renkli grafikleri ve toplanacak değerli mor mücevherleri ile, telefonunuzu veya bilgisayarınızı bu oyunu bitirme hırsının dışında bırakamayacaksınız! Şimdi hazırsanız, ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim!

Hayatın için koşman gereken bu renkli dünyaya hoş geldin! Belki deniz zehirli ya da ölümcül değildir, ama nasıl yüzüleceğini bilmiyorsunuz! O halde bitiş çizgisine nasıl gideceksin? Tüm yığınları toplayacak ve hiçbir şeyi şansa bırakmayacaksınız. Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey fareniz veya parmağınız ve biraz sabır! Karakterinizi hareket ettirmek için ekrana tıklayın ve farenizi sürükleyin. Veya kullanmakta olduğunuz cihaza göre parmağınıza dokunup hızlıca kaydırabilirsiniz. Oyun ekranının üst kısmından sahip olduğunuz yığın sayılarını kontrol edin. Karakteriniz için yeni görünümlerin kilidini açmak ve satın almak için mümkün olduğunca çok mor mücevher toplamaya çalışın. Her seviyede 2 bitiş çizgisi vardır. Bitiş çizgilerinden birine bastığınızda, ikinciye ulaşmadan ölseniz bile bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

YAD.Com bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

9 Şubat 2021

Özellikleri

  • 3D yüksek kaliteli renkli grafikler
  • Tamamlanacak çeşitli seviyeler
  • Oyun içi mağazadan açılacak farklı görünümler
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM