REKLAM

Disney Alışveriş Zamanı

Disney Alışveriş Zamanı Oyunu Oyna

Bugün sevgili kızlar, çocuklar için yeni Disney Alışveriş Zamanı oyununu sizler için getiriyoruz; bu yeni mücadelede üç Disney prensesinin harika görünmesine ve tüm dolabını değiştirmesine yardımcı olabileceğinizden emin olmanız gerekecek.

Bu yeni moda oyununda, en sevdiğin prenseslerle tanışacaksın ve bugün sevgili çocuklar, Little Mermaid’den Ariel, Tangled’den Rapunzel ve Frozen 2’den Anna’ya harika görünmeleri için yardım edebileceğinden emin olmalısın. Gardıroplarındaki kıyafet ve aksesuarların her birini değiştirmek isteyeceklerini görün.

Bu çok eğlenceli bir alışveriş ve giydirme mücadelesi olacak çünkü sevgili kızlar, çevrimiçi bir dolap uygulamasında her prensesle alışverişe gidebilirsiniz ve kullanabileceğiniz yalnızca 350 jetonunuz olacak giysi, makyaj, saç stilleri, ama paranız bitip yine de alışveriş yapmak istediğinizde ne yapacaksınız?

Eğlenceli olacak, ancak dolaptan eski kıyafetleri seçmeye başlamanız ve bunları uygulamaya koymanız ve para kazanmaya başlamak ve alışverişe devam etmek için bunları satmayı başaracağınızdan emin olmanız gerekecek.

Ariel, Anna ve Rapunzel ile oynarken harika zaman geçireceğinizden eminiz ve bu, en sevdiğiniz karakterlerle bir sonraki giydirme yarışmalarında harika zaman geçireceğiniz anlamına geliyor. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM