REKLAM

Garson Kız

Garson Kız Oyunu Oyna

Bir restoranda garson olarak çalışın ve müşterilere tatmin edici bir hizmet verin veya kovulun! Garson Kız, yeni işe alınmış bir garson rolünü oynadığınız klasik bir restoran simülatörü oyunudur. Bu bağımlılık yaratan, rol yapma restoran simülatörü oyununda yoğun bir restoranda garson olarak yeni işinize hoş geldiniz. Sizin işiniz müşterilere hizmet etmek ve onları hayal kırıklığına uğratmadığından emin olmaktır.

Temelde işiniz siparişi almak, yiyecekleri, içecekleri servis etmek ve son olarak bir sonraki müşteriye hazırlanmak için masayı temizlemek. Bu oyun o kadar iyi yapılmış ve bağımlılık yapıcı ki muhtemelen sürekli oynayacaksınız.

Müşterilere hizmet etmeli ve memnun ayrıldıklarından emin olmalısınız, yoksa işinizi kaybedersiniz. Patron adam işinizi üç kolay adıma ayırdı: siparişi al, siparişi getir ve masayı temizle. Doğru yapabiliyor musun? Müşterileri ve patronu memnun edebilecek misin? İyi şanslar!

Bir miktar dikkat müşteriyi sakinleştireceğinden, siparişi olabildiğince çabuk almaya çalışın. Müşterinin duyguları, müşterinin başının üstündeki gülen yüz ile değerlendirilebilir. İşinizin ayrıntılı bir açıklaması için oyundaki talimatları gözden geçirmeyi unutmayın. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM