REKLAM

Hızlı Pişirme

Hızlı Pişirme Oyunu Oyna

Hızlı Pişirme oyununda hızlı pişirme becerilerinizi gerçekten kanıtlamanız gerekiyor. Er ya da geç, restoranınız çok sayıda müşteriyle dolacak. Şehrin en iyi şefi olarak gerekli hizmeti vermek sizin işiniz. Ama onlar ayrılmadan önce herkesin emirlerini almak ve yiyeceklerini halletmek için acele etmelisiniz. Donutları kızartıp milkshake’leri zamanında doldurabilir misin?

Ne kadar yetenekli bir şef olduğunuzu gösterme zamanınız geldi! Bu eğlenceli pişirme oyununda kilit nokta, müşteri çıldırmadan önce yemeği hazırlamaya çalışmaktır. Amacınız zaman dolmadan hedef müşteri sayısına ve kâra ulaşmaktır. Siparişler müşterinin yanında görünecektir. Çöreklere tıklayın ve önce onları kızartın. O zaman bir tabağa koyup süslemelisin. Hazır halkayı müşteriye doğru kaydırabilirsiniz. Hedef noktalara ulaşarak bölümleri geçerken içecek ve çorba gibi diğer yiyecek seçeneklerinin kilidini açabilirsiniz. Daha fazla zaman kazanmak için oyun içi mağazadan yeni öğeler satın alabilirsiniz. Şimdi biraz çörek ikram edelim, olur mu?

Eğer leziz tatlılara doyamıyorsanız ve daha fazlasını arıyorsanız, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için çevrimiçi ve ücretsiz kız oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Bofer Media (Twim Studio) bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

16 Mayıs 2019

Özellikleri

  • Kilidi açmak için birden fazla yemek pişirme macerası
  • Ziyaret edilecek oyun içi mağaza
  • Zaman zorlukları
  • 3D renkli grafikler

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM