REKLAM

Pasta Dükkanı

Pasta Dükkanı Oyunu Oyna

Mutfaktan gelen bu cennet kokusunun tek bir anlamı olabilir! Şefinizin şapkasını takın, çırpma teli ve spatulanızı alın ve bağımlılık yaratan lezzetli oyunumuz Pasta Dükkanında harika pastaları pişirmeye ve süslemeye hazırlanın! Ağız sulandıran kekleri süsleyip dilimlerken içinizdeki pasta şefinin bu oyunda parlama zamanı geldi! Önünüzdeki en büyük zorluk ne kremayı hazırlamak ne de pastayı pişirmek. Kendinizi krema yemekten alıkoymaktır!

Fırın önceden ısıtıldı, krema çırpıldı ve aç gözler bakışlarını mutfağınıza çevirdi! Mükemmel pişmiş bir pastaya kimse karşı koyamaz. Sade bir pasta bile krallar için bir zevktir, ancak bu oyunun sunduğu birçok seviyede pasta süsleme becerilerinizi gerçekten göstermelisiniz. Pasta pişirilip fırından yeni çıktıktan sonra, farklı süslemelerin kullanımıyla mutfak sihirbazlığınızı gösterme zamanı! Amacınız, pastayı hazırlamak ve seviyeyi bitirmek için her seviyedeki talimatları takip etmektir. Mutfaktaki her şey çocuk oyuncağı değil! Keklere krema sıkarak başlayacaksınız ve seviyelerde ilerledikçe daha zorlu görevlerle yüzleşmelisiniz. Bir pastadan eşit büyüklükte dilimlerin kesilmesinin bu kadar hassas olması gerektiğini kim bilebilirdi? Mükemmel dilimler oluşturmak için farenizi kullanarak işaretlerdeki pastayı kesin. Herkes kek diliminde eşit miktarda meyve ister. Taze pişmiş pastanızın üzerine kivi ve kiraz gibi meyveleri yerleştirirken adım attığınız yer burasıdır. Bu oyunun 20 seviyesini tamamlayıp Pasta Dükkanı unvanını kazanabilecek misin?

Siz gurmeler için çok lezzetli oyunlarımız var! Yeni ve farklı tarifler keşfetmek ve lezzetli yemekler sunmak için harika oyunlarımıza göz atın!

Özellikleri

  • KEKLER!
  • Renkli 2D grafikler
  • 3 farklı zorluk ayarı
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM