REKLAM

Şövalyeler ve Gelinler

Şövalyeler ve Gelinler Oyunu Oyna

Şövalyeler ve Gelinlerde güçlü bir şövalye veya akıllı bir prenses olacaksın! Mülkünüzü, kaynaklarınızı yönetin ve en güçlüsü olun! Macera, seçiminize bağlı olarak değişecek! Bir arkadaşınızı alıp çevrimiçi oynayabilir veya tek başınıza oynayabilir ve ganimetlerin tadını kendi başınıza çıkarabilirsiniz! İyi eğlenceler!

Bu strateji oyununda şövalye ya da prenses olduktan sonra çıkış yolu yok! Çünkü 16 yaşına giriyorsun ve hediyeler ve sürprizler seni bekliyor! Karakterinizi değiştirin ve oyuna atlayın! Karakterinizin cinsiyetini değiştiremezsiniz, unutmayın! Prenses olmayı seçtiğinizde, kaynaklarınızı yönetmeniz gerekir. Pilot sana duygularını bildiriyor ve Mary Teyze ipuçlarını vererek sana görevlerde yardım ediyor. Şövalye olmayı seçerseniz, Pilot size ormanda yeniden yardım eder. Ve Bill Amca, diğer oyuncularla düello yaparken veya yolda ilerlerken sana bazı ipuçları ve tavsiyeler veriyor! Orada yalnız değilsin! Bazı kötü adamlar Deniz Feneri’ni bulmanı istemiyor. Ona bir ders vermelisin! İlk dövüşünüze hazır mısınız? Gelecekte tamamlaman gereken başka görevler de olacak! Hepsine hazır olun! Hazırsanız, oyuna başlayın ve bu fantezi dünyasının tadını çıkarın!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamanız gerekiyorsa, ücretsiz ve çevrimiçi çok oyunculu oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

VIZOR APPS LTD, Şövalyeler ve Gelinleri geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Mayıs 2019

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Fantezi dünyası
  • Çok oyunculu oyun
  • Seçilecek farklı karakterler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM