REKLAM

Aground

Aground Oyunu Oyna

Birkaç başka insanla birlikte bir adada mahsur kalan insanlığın tek kurtulanlarından birisiniz, normal bir hayata dönüp düşman bir evrende hayatta kalabilecek misiniz? Aground, minimalist grafiklere sahip bir 2D hayatta kalma oyunudur. Utopian Mining’den ilham alan macera, karakterinizin ilerlemesi ve evrimi etrafında şekilleniyor. Ada çok büyük, her köşeyi keşfedin ve değerli mineralleri aramak için bodrum katlarına girin. Yolculuğunuz boyunca size rehberlik edecek zengin bir senaryo keşfedin.

Nasıl oynanır:
Tahta ve taş gibi kaynakları toplamalı ve daha sonra bu malzemeyi bir barınak inşa etmek için kullanmalısınız. Ayrıca yeraltında maden çıkarabilir ve meyveler ve yiyecek için yem yapabilirsiniz. Arazi size saldırabilecek vahşi hayvanlarla dolu olduğu için dikkatli olun ve kendinizi savunmak için silahlar oluşturun!
Dayanıklılık çubuğunuza dikkat edin ve tükenmesine izin vermeyin, aksi takdirde herhangi bir işlemi tamamlayamazsınız. Oynarken, gelişmenize yardımcı olmak için etkileşime girebileceğiniz ve ittifaklar kurabileceğiniz diğer hayatta kalanlarla tanışacaksınız. Oyun çok eğlenceli ama aynı zamanda zorlu.

Oyunun birden fazla bilgisayarda / sürümünde oynamak isteyen oyuncular için: Kayıt dosyaları, başlık sayfasındaki Seçenekler menüsünden dışa aktarılabilir ve kaydetme dosyası oyuna sürüklenip bırakılarak içe aktarılabilir.

Kontroller
WASD veya hareket etmek için ok tuşları
Z eylem yapmak
İptal etmek için X
I öğeyi kullanmak
Q görevi açmak için
1 ve 2’yi kullanmak için 12

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM