REKLAM

Minecraft Deneme Sürümü

Minecraft Deneme Sürümü Oyunu Oyna

Google play oyunlar listesinin en tepesinde yer alan hemen herkesin severek oynadığı minecraft oyununun deneme sürümü MinikOyuncu.org’da yerini alıyor.

Minecraft, geniş oynanışa sahip dünya çapında popüler bir inşa etme oyunudur. Evden kaleye kadar her şeyi yaratın. Ya da sadece yeraltında derinlerde mayın açabilir veya çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Hem karayı hem denizi keşfedin. Suda bloklar da inşa edebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın ve benzersiz binalar inşa edin. Bir yapı oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı blok türleri vardır.

Geniş bir kara ve deniziniz var, bundan tam olarak yararlanın. Diğer Minecraft oyunlarının aksine, bu klasik versiyonun herhangi bir düşmanı veya canavarı yoktur, bu yüzden endişelenmenize gerek yoktur. Oyun pikselli ve istediğiniz kadar uzun süre oynayabilirsiniz. Minecraft video oyununun orijinal sürümüdür.

Minecraft Deneme sürümünde, inşa etmek için sadece 32 blokla sınırlısınız ve tıknaz bir arayüze sahip. Bu oyunun en son sürümleri sizin için çok karmaşıksa, Minecraft klasik sizin için idealdir. Bu oyun ile fazla düşünmek zorunda değilsiniz ve size saatlerce eğlence verebilir. Evler inşa etmeye başlayın ve çoklu blok seçenekleriyle denemeler yapın.

İpuçları ve Püf noktaları
• Bölgeyi olabildiğince keşfedin.
• Yerin veya denizin derinliklerinde mayın açın.
• Farklı blok tipleriyle muhteşem binalar inşa edin.

Nasıl oynanır?
Alanın etrafında dolaşmak için WASD tuşlarını kullanın. Bir bloğu yok etmek veya yerleştirmek için sol tıklayın ve inşa moduna geçmek için sağ tıklayın. Tercih ettiğiniz bloğu seçmek için sayı tuşlarına basın. Blok menüsünü açmak için B düğmesine basın, F tuşu sis getirmektir.

Minecraft Klasik güvenli midir?
Evet, güvenli bir oyun ve aynı zamanda Minecraft serisinin en basit versiyonu.

Minecraft Klasik ücretsiz mi?
Kesinlikle! Minecraft’ın bu klasik sürümü, herhangi bir oyun web sitesinde ücretsiz olarak oynanabilir.

Platformlar
Web tarayıcı, iOS, Android.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM