REKLAM

Build Craft

Build Craft Oyunu Oyna

Her şeyin sizin tercihinize göre olacağı yeni bir dünya yaratmak için birlikte çalışalım! Bu yepyeni inşa oyununun oynanışının sizi yalnızca büyük miktarda macera ve eğlencenin var olduğu yeni bir platforma götüreceğinden eminiz. Bu meydan okumaya hazır mısınız? Build Craft oyununa katılın ve dünyaya eşsiz zanaat becerileriyle kutsandığınızı gösterin! Burada köprüler, eserler, ağaçlar, binalar ve daha pek çok şey gibi herhangi bir şey inşa etmenize izin verilecek.

Bu en iyi işçilik oyunlarından birinde en üst düzey yaratıcılık becerilerinizin yardımıyla blok dünyasını yeniden düzenlemeye hazır olun! Ne kadar yaratıcı olursanız, görevinizi hızlı bir şekilde tamamlamanız o kadar kolay olacaktır. El becerileriniz kesinlikle tüm engelleri aşmanıza ve mümkün olan en uygun zanaatları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Sonuç için endişelenme, çünkü bu dünyanın sahibi olacaksın! Farklı manzaralar, araçlar ve çeşitli diğer özelliklerin yardımıyla istediğiniz her şeyi inşa edin!

İmlecinizi ekranda hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın ve blokları yok etmek için farenin sol tuşuna tıklayın! Bu 3D html5 piksel oyununda sağ fare tıklamasıyla istediğiniz kadar yapı oluşturun! E seçeneğine tıklayarak envanteri zıplamak ve açmak için boşluk tuşunu kullanın! Çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin eğlenebileceği pek çok yeni macera madenci oyunumuz var. Uygulama veya yazılım yüklemeden eğlenmek için tüm oyunları minikoyuncu.org’da ücretsiz oynayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM