REKLAM

CubeCraft

CubeCraft Oyunu Oyna

Keskin yaratıcılığınız ve hayal gücü becerilerinizden başka hiçbir şeyin sizi kurtaramayacağı yepyeni bir macera mücadelesini size getirdik. Bu mantıksal tabanlı harika oyuna, sıkıcı saatlerinizi geçirmek için harika bir alternatif bulmaya çalışın! Bu oyunu cihazınızda bir kez çevrimiçi oynadıktan sonra kesinlikle arkadaşlarınıza ve ailenize tavsiye edeceğinizden eminiz. Eğlenceye katılın ve benzersiz yaratıcı tonlarınızı dünyaya göstermeye hazırlanın!

Bu harika 3 boyutlu piksel blok oyunundaki amacınız sandbox dünyasını kendi tarzınızda yeniden inşa etmektir. Devasa minecraft mağaraları koleksiyonunu keşfedin ve daha önce kimsenin yapmadığı mükemmel yerler inşa etme kredisi kazanın. Ekranda hareket etmek için bilgisayardaki klavyenin ok tuşlarını kullanın veya cep telefonunda ekrana dokunun! Rakiplerinize C tuşu ile saldırabilir ve X tuşunu kullanarak envanteri açabilirsiniz.

Sonsuz dünyaları keşfetmek ve her şeyi sıfırdan inşa etmek harika olacak. Cidden, basitçe inşa edilmiş evlerden kalelere kadar en iyi işçiliğe kadar her şeyi doğru inşa etmelisiniz. Sınırsız kaynağa sahip olduğunuz yaratıcı modu oynamayı seçin veya işinizin ölümcül çeteleri savuşturmak için zırh ve silah yapmak olduğu hayatta kalma modunu seçin. Tek başınıza oynayın veya arkadaşlarınızı indirmeden cep telefonlarınızda inşa etmeye, keşfetmeye ve hayatta kalmaya davet edin !!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM