REKLAM

Grindcraft Remastered

Grindcraft Remastered Oyunu Oyna

Grindcraft Remastered’da işçiliğe hazır olun! Şimdi yaratıcılığınızı kullanma zamanı! Hiçliğin ortasındasın, ama endişelenme! Kullanacak bazı kaynakların var, sadece onları keşfetmen gerekiyor. En iyi zanaatkar olabilecek misin?

Bu oyunun gerektirdiği tek şey siz ve yaratıcılığınız! Minecraft’tan ilham alan bu oyunda, araçları ve eşyaları kendi başınıza yaratacaksınız! Araçları ve nesneleri ekranın sağ tarafında göreceksiniz. Bu kullanışlı nesneleri oluşturmak için önce temel kaynakları toplamanız gerekir. Oluşturmanız gereken kaynakları ve araçları görmek için farenizi simgelerin üzerine getirin. Ardından ekranın sol tarafında toplamak için nesnelere tıklayın. Oyuna devam ederken, kilitli olan diğer yerleri keşfedeceksiniz, ancak başlangıçta, öğeleri toplamak için yalnızca dünya üzerindeki konum kullanılabilir. Ahşabı toplayabilir ve bunları dünya üzerindeki tahtalara dönüştürebilir, ardından bu tahtalarla çubuklar oluşturabilir ve ilk aletlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca silah oluşturmak ve farklı öğelerin kilidini açmak için düşmanları öldürmek için madenden taşlar toplayabilirsiniz. Yeni öğeler keşfedip ürettiğinizde yeni başarılar kazanacaksınız. Sol alttaki kupa simgesine tıklayarak başarınızı kontrol edin. İşçiliğinde iyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi minecraft oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Agame, Grindcraft Remastered’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

Ağustos 9, 2018

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Kilidi açmak için çeşitli öğeler
  • Kilidi açılacak başarılar
  • Toplanacak farklı işçilik öğeleri

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM