İNŞA ET VE PARÇALA

İnşa Et ve Parçala oyunu hakkında

İnşa et ve Parçala , 2 oyun modu sunan çok oyunculu bir oyundur. Birincisi Minecraft bloklarını kullanarak kendi eşyalarını yaratmana izin veriyor. İkincisi, TNT’yi yerleştirerek, bir silah kullanarak veya doğa güçlerini kullanarak başkalarının eşyalarını yok etmenize izin verir.

İnşa etme: Harika bir şey oluşturmak için blokları veya hayvanları yerleştirin. Normal bloklar (tuğlalar, granit, cam, ahşap, yapraklar vb.) Ve renk blokları vardır. Her blokta birden fazla varyasyon olabilir: sütun, merdiven, üçgen. Yaptıklarınızı kaydetmeyi unutmayın ve bundan memnun olduğunuzda, yaratıcılığınızı “Genel oluştur” düğmesine tek bir tıklamayla halka açabilirsiniz.

Parçalama: Asıl eğlence burada başlıyor. Rastgele bir yaratım seçin ve her şeyi patlatmak için çeşitli silahları kullanın. Her şeyi TNT ile patlat, topla ateş et, depremi tetikle veya ateşi yak! Pst, 1 tıklamayla bir imha istiyorsanız, atom bombasını kullanın;) Diğer oyunculara karşı yarışabileceğiniz, zombilerden koruyabileceğiniz ve diğer harika şeyler yapabileceğiniz gerçek zamanlı çok oyunculu bir mod da yakın zamanda gelecek!

İnşa kontroller

W, A, S, D: hareket et
Shift / Space: Yukarı / aşağı uç
Sol tıklama: blokları yok et
Sağ tıklayın: blokları yerleştirin (oyunda ek kontroller görüntülenir)

Parçalama kontrolleri
Sol tıklama: ekranın alt kısmındaki silahları seç
F: serbest uçuş moduna gir
C: başka bir rastgele oluşturma yükleyin

Diğer kontroller hangi silahı seçtiğinize ve ekranda gösterdiğinize bağlıdır. Tuşları her zaman Ayarlar’dan değiştirebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM