REKLAM

Kogama: Gerçek Minecraft

Kogama: Gerçek Minecraft Oyunu Oyna

Kogama: Gerçek Minecraft oyununuda eğlenceli karakterlerle çok oyunculu bir maceraya ve Kogama’nın karakterleriyle birlikte bloklu bir dünyaya katılın, her zamanki gibi harika 3D grafiklerin keyfini çıkarın ve en yıkıcı mermilerle güçlü silahlarınız sayesinde yolunuzdaki her şeyi yok etmeye hazır olun.

Güçlendiricinizi istediğiniz zaman kullanın ve her türden oyuncuyla mücadele ederken çevrenizi keşfedin. Sabrınız ve yaratıcılığınız sayesinde blokları doğru konumlandıran merdivenler inşa edin ve neredeyse ulaşılamaz yerlere ulaşın. Kendi tarayıcınızdan topluluk tarafından oluşturulan ücretsiz oyunları bir kez daha oynamanın keyfini çıkarın.

Kogama: Gerçek Minecraft Nasıl Oynanır?

Kogama: Gerçek Minecraft, Kogama’nın bir başka harika çok oyunculu çevrimiçi oyunudur. Bir takım seçin ve dünyanın dört bir yanından oyuncularla dolu devasa bir üç boyutlu minecraft haritasına girin. Gerçek rakipleri öldürmek için farklı türden silahlar alın, sahada jetpack gibi bulacağınız harika şeyler satın almak için para toplayın, blok fırlatıcı ile yapılar inşa edin ve çok daha fazlasını yapın. Etrafta uçan veya su altında dalış yapan yeri keşfedin ve takımınızı zafere götürmeye ve en iyisi olmaya çalışın. Gerçek bir minecraft oyunu ile eğlenin!

Kontroller: WASD = hareket et, Fare = nişan al / ateş et, Uzay = zıpla / uç

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM