REKLAM

KoGaMa Minecraft 2

KoGaMa Minecraft 2 Oyunu Oyna

KoGaMa Minecraft 2 ile, en popüler oyun serisi KoGaMa ve Minecraft’ın ortaklaşa oluşturduğu bir dünyaya adım atmaya hazır olun! Kogama serisinin önceki maceralarına benzer şekilde, ekip oluşturmalı ve diğerlerine karşı rekabete katılmalısınız. Ancak bu sefer ortam daha tehlikeli ve diğer 3 takıma karşı meydan okumalısınız. Mor jetonları toplayın, birkaç silah satın alın ve rakiplerinizi ortadan kaldırarak kendi alanınızı oluşturmaya başlayın!

Bu popüler oyun serilerinin hayranıysanız, bu çok oyunculu yarışmaya adım attığınızda saatlerce eğlenceye ekrandan ayrılamayacaksınız! Bu macerada kuralları belirliyorsunuz ve emirlere uymadan kendi eğlencenizi yaratıyorsunuz. Karakterinizi özelleştirmek istiyorsanız, ilerlemenizi ancak çeşitli görünüm ve aksesuarlara kaydedebilir ve kaydedebilirsiniz. Çevreyi tanımak ve dolaşmak için WASD tuşlarını veya okları kullanın. “E” tuşuna basarak bir öğeyi alabilir ve “Q” tuşuna basarak istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Farenizle, daha kolay hareket etmesi için kamera görünümünü değiştirebilirsiniz. Bir takım seçin ve her takımın farklı bir başlangıç ​​noktası olduğunu unutmayın. Çevre yüzünden ölürseniz veya başka bir oyuncu tarafından öldürülürseniz, oyunu istediğiniz kadar yeniden başlatabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Geliştirici

Kogama bu oyunu geliştirdi.

Özellikleri

  • 3D renkli pikselli grafikler
  • Çok oyunculu rekabet
  • Seçilebilecek farklı renklere sahip 4 takım
  • Farklı karakter özelleştirme seçenekleri

Kontroller

Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak hareket edin. SPACE BAR atlamak için. Eşyaları toplamak için “E” tuşu ve düşürmek için “Q” tuşu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM