REKLAM

Kogama Minecraft Skyland

Kogama Minecraft Skyland Oyunu Oyna

Kogama Minecraft Skyland ile Minecraft temalı Kogama maceraları oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor! 3D grafikler ve çevrimiçi oynanış sunan bu eğlenceli beceri oyununda arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ekip kurabilir ve kendi bölgenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Biraz meydan okuma ve heyecan eklemek için, ekibinizle düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz! Şimdi oyuna başlamaya hazırlanın ve ardından macera başlasın!

Bu eğlenceli beceri oyununun sınırı yoktur, katı hedefleri de yoktur! Ancak bu oyun size binalar tasarlayarak yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz ve takım arkadaşlarınızla özel bir bölge yaratabileceğiniz devasa bir gökyüzü diyarı sunuyor! Maceraya başlamadan önce katılabileceğiniz 2 takım göreceksiniz. Birini seçtikten sonra, ekibinizle mümkün olduğunca çok yapı oluşturun ve rakiplerinize karşı savaşın. Amaç, engeller koyarak kendi bölgelerini geliştirmekten alıkoymaktır. Turist olarak giriş yapabilir veya devam edebilirsiniz. Silah gibi aletleri “E” tuşuna basarak donatabilirsiniz. Okları dolaşmak için ve “Boşluk” ile zıplamak için kullanın. Ekranın sol alt kısmında, diğer oyuncularla ilgili yeni güncellemeleri görebilirsiniz. Oyun içi mağazada, karakterinizi özelleştirmek için yeni eşyalar satın alabilir ve hız ve daha fazlası gibi özelliklerini yükseltebilirsiniz. İyi şanslar!

Kogama serisinin başka bir oyununu denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Kogama Among Us’ı kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

Kogama bu oyunu geliştirdi.

Özellikleri

  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Katılmak için 2 takım seçeneği
  • Oyun içi mağazadan karakter özelleştirmesi
  • 3D renkli grafikler

Kontroller

Ok tuşları veya WASD tuşları hareket etmek için ve SPACE BAR tuşu atlamak için. Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM