REKLAM

Kogama: War 4

Kogama: War 4 Oyunu Oyna

WAR4’te, Kogama dünyası sizi bir başka serisi ile yeniden karşılıyor! Sadece güçlülerin başka bir gün doğumunu görecek kadar uzun yaşayabileceği, kuralsız bir dünyaya girmeye hazır mısınız? Bu gün hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bir silah seçin ve düşmanın sizi beklediği savaş alanına gidin!

Dikkatli olun. Orada sizi neyin beklediğini söylemek mümkün değil. Ölüm ya da zafer? Müttefiklerine yakın dur ve hayatta kalabilirsin. Yalnız kal ve karanlığın içinde yok ol. Bu savaşın bir parçası olmaya hazır mısınız? Bu oyunda kural yok. Tek yapmanız gereken oraya gitmek ve olabildiğince çok düşman öldürmek. Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil olmak üzere 4 takım arasından seçim yapabilirsiniz. Birini seçin ve kendinizi takımınızın alanında bulacaksınız. E seçeneğine tıklayarak orada bulabileceğiniz silahlardan birini seçebilir ve savaş alanına gidebilirsiniz. Düşmanlarınızı vurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Kalan hayatlarını başlarının üstünde görebilirsiniz. Sağlık çubuğunuz ekranın sol üst köşesinde görünür. Hayatta kalmak için iyi şanslar!

Geliştirici

KoGaMa, WAR4’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

06 Kasım 2017

Özellikleri

  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Güzel grafikler
  • 4 farklı takım
  • Savaş alanında toplanacak çeşitli silahlar

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Ateş etmek için farenin sol düğmesini kullanın. E silahı kuşanmak için. Atlamak için boşluk çubuğu. K oynamayı bırakmak için.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM