REKLAM

Master Craft

Master Craft Oyunu Oyna

Master Craft oyun ile kendi piksel tabanlı dünyanızı sıfırdan oluşturun. Sanal hayvanları evcilleştirin veya etleri için avlayın. Hayatta kalmanıza yardımcı olmak için dünyanızda bulabileceğiniz malzemelerden silahlar yapın. Sandbox dünyaları insanları bir nedenden dolayı büyülüyor – insanların hayal güçlerinin vahşi ve özgürce hareket etmesine izin veriyorlar. Burada, temelde her şeyi yapmakta ve dünyada kolayca bulunabilen malzemelerden istediğiniz her şeyi yaratmakta özgürsünüz. Bu sandbox oyunu, günümüzün oyuncu neslindeki bu tür oyunların popülerliğini temel alan üç boyutlu, piksel tabanlı bir sanal dünyadır.

Bu sandbox oyununun tadını çıkarmanın iki yolu vardır. Tek Oyunculu oynayabilir ve AI yaratıklarına karşı gidebilirsiniz. Tek Oyunculu modda bile Hayatta Kalma ve Yaratıcı modlar arasında seçim yapabilirsiniz. Hayatta kalma hikayeyi oynuyor ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi karadan bulmanız gerekiyor. Ayrıca domuzlar gibi yaratıklarla (bloklu piksel görüntülerinde oluşturulmuş) ve çiçekler gibi bitkilerle ve diğer pek çok şeyle karşılaşacaksınız.

Her iki modda da, sandbox dünyasında bulduğunuz her şeyden herhangi bir şey üretme konusunda mutlak özgürlüğe sahipsiniz. Blokları sadece parmağınızla vurgulayarak ve basıp parmağınızı o noktanın üzerinde tutarak kaldırabilir veya ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde silahlarınız varsa, zaman zaman ortaya çıkacak canavarlara saldırabilir ve onları öldürebilirsiniz.

Ayrıca hayvanlara saldırabilir ve etlerini yemek için toplayabilirsiniz.

Tek oyunculu modun yanı sıra Multiplayer moduna sahipsiniz. İnsanların keşfedebileceği çeşitli odalar var ve bunların tümü diğer oyuncular tarafından Master Craft oyuncuları için oluşturuldu. Kurallar aynıdır, ancak manzara gerçekten farklıdır ve% 100 kişiselleştirilmiştir.

Ayrıca çok oyunculu dünyayı dilediğiniz gibi inşa edebilir ve değiştirebilirsiniz. Ancak, bazı dünyalar bunu yapmak için yaratıcılarından izin almanızı gerektirir.

Bu oyunda kontrollerin ne kadar sorunsuz ve kolay olduğuna da şaşıracaksınız. Sol tarafta, karakterinizi ileri ve geri hareket ettirmek için kullanabileceğiniz bir ekran yönlendirme pedi var. Karakterinizi zıplatmak için basabileceğiniz bir orta düğme var, ancak ekranın sağ tarafında tam olarak bu amaca ayrılmış ikincil bir düğme var.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM