REKLAM

Mine Blocks 1.27

Mine Blocks 1.27 Oyunu Oyna

18 ay gibi uzun bir süre sonunda nihayet Mine Blocks (Maden Blokları) 1.27 çıktı! MinikOyuncuların merakla beklediği Mine Blocks serisinin son sürümü sitemizde yerini alıyor. Mine Blocks serilerine aşina olanlar bilecektir ki 1.27 versiyonu şimdiye kadar yayınlananlar arasından en dikkat çekici özelliklerle geliyor… Öncelikle oyunumuzda avcılık, giyecek ve yemekler konusunda epey bir yol katedilmiş gözüküyor. Şimdiye kadar hiçbir versiyonunda görmediğiniz 3 yeni özellik oyuna ayrı bir katacak gibi gözüküyor.

Balıkçılık!

Balıkçılık özelliği sayesinde olta kullanabilirsiniz. Gerçek bir balıkçı gibi somon, palyaço balığı, balon balıkları vb. bulmak için botunuza atlayın ve kendinize yiyecek bir şeyler bulmaya çalışın.

Tavşanlar!

Bu güncelleştirmenin belki de en dikkat çekici olanı şüphesiz tavşanlardır. Oyunda 8 tür tavşan bulunmaktadır. Bu tavşanları ister güveç yapın ister pişirin. Tamamen size kalmış…

Yeni “spawnSkin” komutu!

spawnSkin komutuyla Iyileşmek ve tp komutları da eklendi.

Bunlar dışında daha birçok yeni özellik ve iyileştirmeler yapılmış gözüküyor. Mine Blocks 1.27 sürümü ile birlikte lag sorunları ve bazı bellek hataları da bir demet çözüldü. Sizleri Mine Blocks videosu ile başbaşa bırakıyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.

Not: Oyunu her ilk açışınızda çalışmalarınızı yedeklemeyi unutmayın aksi taktirde dünyalarınız silinebilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM