REKLAM

Minecraft Builder

Minecraft Builder Oyunu Oyna

Minecraft Builder’da dünya sizin oyun alanınızdır. En başarılı sanal alan hayatta kalma oyunlarından birinden esinlenerek, bu oyunda toprağı şekillendirmeye ve harika şeyler inşa etmeye hazırlanın. Ormanlar, göller, nehirler, dağlar ve daha birçok manzara onları şekillendirmek için sizi bekliyor. Aletlerinizi alın ve hemen inşa etmeye başlayın!

Hayal gücünüzü çılgınca çalıştırın çünkü bu oyunda hemen hemen her şeyi yaratabilirsiniz! Bu oyunun alanında katı kurallar veya zorlu hedefler beklemeyin. Kalbinizin içeriğine göre dünyayı keşfetmekte ve onunla etkileşimde bulunmakta özgürsünüz. Mevcut 2 dünyadan birini seçerek oyuna başlayın. Doğduğunuzda, hareket edin ve önce karayı keşfedin. Pek çok ilginç şey keşfedilmenizi bekliyor olacak. Farklı yapılarla karşılaşabilirsiniz. Onları yok edebilir veya üstüne bir şeyler inşa edebilirsiniz! Yüzeyde dolaşmaktan bıktınız mı? Yer kazın ve altını keşfedin! Ne bulacağını kim bilebilir?

Bunun gibi açık dünyalarda dolaşmaktan hoşlanıyorsanız, diğer oyunumuz Klasik Minecraft‘a göz atmalısınız. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Vseigru.net Minecraft Builder’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

22 Ocak 2019

Özellikleri

  • Renkli ve 3D bloklu grafikler
  • Keşfedilecek büyük bir açık dünya haritası
  • İnşa edilecek çok sayıda farklı blok
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Hareket ederken koşmak için Sol Shift tuşunu basılı tutun. Uçuş modunu açıp kapatmak için F tuşuna basın. Uçarken, sırasıyla yukarı ve aşağı uçmak için Q ve E tuşlarını kullanın. Fenerinizi kullanmak ve nesnelerle etkileşim kurmak için T tuşuna basın. Tutmakta olduğunuz öğeyi atmak için G tuşunu kullanın. Etrafınıza bakmak ve nişan almak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM