REKLAM

Minecraft Eşya Yapma

Minecraft Eşya Yapma Oyunu Oyna

Minecraft Eşya Yapma oyununda biraz zanaat yapmanın zamanı geldi! Bu oyuna devam etmek için gerçekten yaratıcılığınızı kullanmanız gerekiyor! Kullanabileceğin pek çok kaynağın var ama önce onları keşfetmelisin! En iyi zanaatkar olabilecek misin?

Bu oyun sadece size ve yaratıcılığınıza ihtiyaç duyar! Minecraft’tan esinlenerek oluşturulan bu oyunda, araçları ve eşyaları kendi başınıza oluşturmanız gerekiyor! Ekranın sağ tarafında bazı araçlar ve nesneler göreceksiniz. Kullanışlı nesneler yaratmak için ilk ihtiyacınız temel kaynaklardır. Farenizi simgelerin üzerine getirerek hangi araçlara ihtiyacınız olduğunu görebilirsiniz.

Oyunun sol üst köşesinde dört ana kaynak türünü görebilirsiniz; ormanlar, madenler, yiyecekler ve hayvanlar. Üzerinde çalıştığınız malzemeler ve kullandığınız araçlar var. Ağaçlardan çubuklar yapın, tahta bir balta yapın, ağaçları kesin ve daha fazla alet yapmak için daha fazla odun toplayın! Aletlerle çiftçiler oluşturana kadar çiftlik yapmak için malzemelere tıklamanız gerekiyor. Çiftçiler işi oradan alır ve daha sonra araçlarını yükseltebilirsiniz. Örneğin, maden taşları, bir taş kazma yapın, ardından demir bir kazma yapmak için onunla demir çıkarın. Madenden topladığınız taşlarla silahlar oluşturabilir ve düşmanları öldürerek farklı eşyaların kilidini açabilirsiniz. Yeni öğeler keşfedip ürettikçe yeni başarılar kazanacaksınız. Ekranın sol altından başarılarınızı kontrol etmeyi unutmayın. İşçilikte iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM