REKLAM

Minecraft Korku Köşkü

Minecraft Korku Köşkü Oyunu Oyna

Web sitemizin Minecraft Oyunları kategorisi yıllar içinde ne kadar büyümüş olsa da, açıkça görebileceğiniz gibi, hala ilklere yer var, bu yüzden şu anda buradaki yeni ve harika oyunu herkesle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Minecraft Korku Köşkü, Minecraft ile sahip olduğumuz ilk korku hayatta kalma oyunlarından biri, bu yüzden onu oynamak için zaten bir nedeniniz var ve şimdi size daha fazlasını vereceğiz!

Dünya, tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi pikselli bir 3 boyutlu dünyadır, ancak her yerde gizlenen, sizi yemeye ve öldürmeye çalışan ya da sizi de zombilerden birine dönüştürmeye çalışan bloklu zombilerle çevrilmiş bir halde. Kasabanızın dışına, bir polis memurunun ve bir sıhhiyenin kaybolduğu bir kurtarma görevine gönderildiniz ve şimdi en son görüldükleri, yüzleşmeniz için dehşet dolu konağı keşfetmeniz gerekiyor.

Emrinizde, hem ateş etmek için silahlar hem de vurmak için yakın dövüş silahları olmak üzere, bu dünyada karşılaşacağınız on zombiyi yenmek için kullanmak zorunda kalacak, sizi öldürmeden önce onları öldürdüğünüzden emin olacaksınız. Ve görev bitene ve gün kurtarılıncaya kadar hayatta kalmaya çalışın!

Bunu nasıl yapacağınıza gelince, W, A, S, D tuşlarını kullanarak hareket edersiniz, silahlarınızı farenizle ateşlersiniz, koşmak için shift, zıplamak için boşluk çubuğunu, çömelmek için CTRL tuşunu, sizinle etkileşime girmek için F tuşunu kullanırsınız. silahlarınızı yeniden doldurmak için bul ve R tuşuna basın. İyi şanslar, umarız hayatta kalırsınız ve eğlenirsiniz.

Her tür şeyle etkileşime geçmek, anahtarları bulmak, etrafta duran kağıtları okumak, cephane ve sağlık aramak ve kana susamış beyin yiyiciler tarafından öldürülmemeye çalışmak için bölgede dolaşın. Bu zombi atış oyununun her aşamasını çözecek kadar yetenekli ve akıllı olduğunuzu düşünüyor musunuz? Minikoyuncu.org’daki bir başka ücretsiz çevrimiçi oyun Minecraft Korku Köşkünde eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM