REKLAM

Mini Block Craft

Mini Block Craft Oyunu Oyna

Mini Block Craft, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, Minecraft’tan ilham alan yaratıcı bir inşa oyunudur. Blokları istediğiniz gibi yeniden düzenleyebildiğinizde, farklı türden malzemelerle dolu devasa bir dünyada, yaratıcılığınızın sınırı yoktur. Mini Block Craft’in size sunduğu tam olarak budur.

Bu Çevrimiçi Blok Oluşturma ve Yapma Oyunu, bulabileceğiniz her tür öğeyi toplayıp istediğiniz yere yerleştirmenize olanak tanır; bu da taş veya ahşaptan evler, gizli geçitlere sahip yeraltı mağaraları, dev heykeller ve hatta bir kale inşa edebileceğiniz anlamına gelir. İç mimarınızı serbest bırakın ve hayal bile edemeyeceğiniz şeyler inşa edin! Bütün bir kasaba yaratın ve hayal gücünüzü özgür bırakın. İyi eğlenceler dileriz!

Mini Block Craft Oyunu Nasıl Oynanır?

Yaratıcılığı ve yaratıcı oyunu teşvik eden açık dünya oyunu Mini Block Craft’ta tek sınır, hayal gücünüzdür. İstediğinizi inşa etmek için kullanabileceğiniz blokları bulmak için sonsuz araziyi keşfedin. Evlerden heykellere ve aradaki her şeye kadar, yaratmakta olduğunuz bu mükemmel piksel dünyasında yanlış inşa edilmiş projeler yoktur. Yeni ütopyanıza yer açmak için belirli blokları kazmanız gerekecek ve başlangıçta bu çok büyük bir zorluk gibi görünebilir, ancak başlar başlamaz hızlı bir şekilde akışa gireceksiniz, çünkü çok bağımlılık yapıyor.

Kontroller: Oklar / WASD = hareket, Fare = görünüm, Sol tıklama = toplama, Sağ tıklama = yer, Boşluk = atlama, 2x Boşluk = üzerine gelme, 1-9 = yuva seç

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM