REKLAM

Paper Minecraft 2D

Paper Minecraft 2D Oyunu Oyna

2D oyun görünümünde Paper Minecraft oyunuyla sıfırdan bir proje başlıyor. Oyun çok detaylı ve bazı oyun modları var. Oyuna başlamadan önce oyun modunu, dünya türünü, dış görünümü ve yardımı seçmeniz gerekecek.

Survival modunda oyunun başında hiçbir şeyiniz olmayacak ve varsayılan bir dünyada spawn olacaksınız ve karakteriniz acıkacak veya yüksek yerlerden atlarsanız sağlığı azalacak. Bu oyun modunda malzemeleri bulmalı ve kendi araçlarınızı oluşturmalısınız. Barışçıl modda karakteriniz de acıkacak ve yüksek noktalardan düştüğünüzde veya bir şekilde hasar aldığınızda karakteriniz bir süre sonra iyileşecektir. Yaratıcı modda, istediğiniz her şeyi bir saniyede yok edeceksiniz. Bu modda istediğiniz dünyayı inşa edebilirsiniz.

Varsayılan dünya tipini açarsanız size hazır bir dünya getirecek ve düz dünya tipinde kendi dünyanızı inşa etmeniz gerekecektir. “Hayır” yardımını seçerseniz, dünyada hiçbir araç olmayacaktır. “Sandık” yardımını seçerseniz, yakınınızda bir sandık oluşturulacak ve bu sandığın içindeki her şeye erişebileceksiniz. Sandığı aldığınızda “E” tuşuna basmanız yeterli.

Oyun kontrolleri:
Hareket: “W,A,S,D”
Amaç: “FARE”
İnşa Et/Yok Et: “SOL TIKLAMA”
Açık sandık: “E”
Yemek: “F”
Öğeyi Bırak/Böl: “SPACE”
Oyunu kaydet: “O”
Duraklat: “P”

İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM