REKLAM

Pixel Force

Pixel Force Oyunu Oyna

Pixel Force’da silahınızı kapın, takım arkadaşlarınızla tanışın ve aksiyona dalın! Düşman takımı kazanmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ama sen onlara çabalarının boşuna olduğunu göstermek için buradasın! Bu ölüm maçını kazanmak ve takım arkadaşlarınızla zaferinizi kutlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Bu oyundaki amacınız, maç bitene kadar düşman takımdan daha yüksek bir puan alarak ölüm maçını kazanmaktır. Oyuna ana menüdeki oynat butonuna tıklayarak başlayabilirsiniz. Oyunda seçebileceğiniz farklı silahlar bulunuyor ancak başlangıçta bunlardan sadece biri mevcut. Maçlar kazanarak kazandığınız parayla geri kalanını açabilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde zamanınızı ve her iki takımın skorunu görebilirsiniz. Sağ alt köşede sağlığınızı ve cephanenizi görebilirsiniz. Hem takım arkadaşlarınızın hem de düşman takım oyuncularının başlarının üzerinde sağlık çubukları vardır. En çok puanı kazanmak için olabildiğince çok düşmanı öldürmeye çalışın. Her maç 3 dakika sürer, bu yüzden başlasan iyi olur! İyi şanslar!

Buradayken, neden diğer popüler oyunumuz PUBG Pixel 3‘ü denemiyorsunuz? İyi eğlenceler!

Geliştirici

Beedo Games, Pixel Force’u geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Ekim 2019

Özellikleri

  • Düşmanlarınıza karşı kilidini açmak ve kullanmak için 12 farklı silah
  • Renkli 3D grafiklerv
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve rekabetçi oyun

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Sprint’e giderken SHIFT tuşunu basılı tutun. Nişan almak ve yönünüzü değiştirmek için farenizi kullanın. Ateş etmek için sol fare düğmesine ve yakınlaştırmak için sağ fare düğmesine basın. Atlamak için BOŞLUK ÇUBUĞUNU kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM