PİXEL GUN 3D MİNECRAFT

Pixel Gun 3D Minecraft oyunu hakkında

Piksel Gun 3D Minecraft tarzında savaş royale modu ile ücretsiz çok oyunculu hayatta kalma shooter oyunudur. Bir zombi sürüsüne karşı savaşa gir. Dünyanın her yerinden oyunculara karşı çok oyunculu bir savaş oyna. Güvenilir piksel silahınız elinizdeyken tüm meydan okuyucuları ele geçirebilirsiniz. Hayatta kalmak nihai amaçtır. Hayatta kalmanın en iyi yolu, silahını yolundan geçenlere ateş etmektir. Bu ücretsiz çok oyunculu nişancıda pixelated düşmanları vurarak para kazanın. Sonra karakterin için yeni silahlar ve deriler satın alabilirsin.

Yine de, düşmanlarınız size ateş etmek için tüm silahlarından yararlanırlar. Sadece doğru beceri ve şans karışımı hayatta kalmanıza izin verecektir. Yeterince uzun sürede hayatta kalın ve oyunu kazanın. Bu hayatta kalma oyununda farklı modları oynayın. Yeteneklerinize ve ruh halinize göre en uygun bir modu seçerek becerilerinizi gösterebilirsiniz. Belki de av zombileriyle ilgili Pixel Gun 3D tek oyunculu modu beğenirsin. Ayrıca, silahlarını size her yönden vuran piksel düşmanlarla çok oyunculu savaşlar oynayabilirsiniz. Pixel Gun 3D’nin tek oyuncu modu oyunun hayatta kalma mücadelesine başka bir dokunuş katıyor. Yeni haritaların kilidini açmak için her seviyede birkaç nesne bulmanız gerekiyor.

Muharebe savaş alanına atlayın ve ölüm maçına katılın. Başkalarını öldürerek en çok parayı kimin çıkarabileceğini onlara göster. Bu piksel savaşı. Ve gerçekten gergin ve sinir bozucu. Keskin bir keskin nişancı olarak siper alın ve en uygun zamanı bekleyin. Ateş hattına atla. Yolundan geçen herkesi patlat. Pixel Gun 3D olan çok oyunculu eğlenceye katıl ve bu ölümsüz düşleri toprağa geri koy!

Kontroller: Oklar / WASD = hareket, Fare = amaç / ateş, Boşluk = atlama, E = nesne alma

OYUNA BAŞLA
REKLAM