REKLAM

PUBG Pixel 4

PUBG Pixel 4 Oyunu Oyna

PUBG Pixel 4’te becerilerinizi diğer oyunculara karşı kanıtlamaya hazırlanın. Botlara karşı savaşmak kolay olabilir, ancak diğer oyuncular öngörülemeyen hareketleriyle farklı bir meydan okuma oluşturuyor. Bu hararetli savaşta hayatta kalan son kişi olabilir misin?

Bulabileceğiniz en iyi silahları alın ve diğerlerini birer birer avlama pozisyonuna geçin. Bu oyunda amacınız savaştaki diğer tüm oyuncuları yenmek ve hayatta kalan tek kişi olmaktır. Savaşın sıcaklığına girmeden önce, ana menünün sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayarak bir karakter seçin. Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 farklı karakter görünümü vardır. Ardından, oyunu başlat düğmesine tıklayın ve maça başlayın. Bölgeye bir uçakla gireceksiniz. Ondan atlamak için F tuşuna tıklayın ve kendinize silahlar almak için binalara doğru yol alın. Başkalarını arayın ve onları öldürülmeden öldürmeye çalışın. İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun için çeşitli ücretsiz minecraft oyunları koleksiyon sayfamıza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

fugames, PUBG Pixel’i geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Nisan 2019

Diğer PUBG Pixel oyunları nelerdir?

  1. PUBG Pixel 1
  2. PUBG Pixel 2
  3. PUBG Pixel 3
  4. PUBG Pixel 4

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 5 farklı karakter seçeneği
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın. Yakınlaştırmak için farenin sağ düğmesine tıklayın. Nesnelerle etkileşim kurmak için F tuşunu kullanın. Atlamak için Boşluk Çubuğu düğmesine basın. Çömelmek için C tuşunu ve kamerayı değiştirmek için V tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM