REKLAM

Super RunCraft

Super RunCraft Oyunu Oyna

En sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstü bilgisayarınızın rahatlığında en iyi minecraft oyunlarının tadını çıkararak günlerinizi eğlenceyle doldurmak için pikselli bir dünyada Minecraft destanının en iyi tarzında koşmanın zamanı geldi.

Minikoyuncu.org’a özel bu sevimli Super RunCraft oyununda pikselli ve kişiselleştirilmiş dünyayı keşfetmek için küçük kare karaktere eşlik edeceksiniz ancak bu sefer bir platformun yükseklerinde koşmaya devam etmesi gereken ancak buna dikkat etmeniz gereken karakteri kontrol etmeniz gerekecek. Yolda düşündüğünüz kadar kolay değil, birçok engel, tehlikeli nesne bulursunuz ama aynı zamanda karakteriniz için yeni kıyafetler alma fırsatı verecek paraları da toplayabilirsiniz.

Bu yeni oyunun özelliği minecraft gibi stil ve grafiklere sahip ancak aynı zamanda bu oyunu çok eğlenceli ve eğlenceli kılan klasik Temple Runner oyunu gibi oynanış tarzına sahip olmasıdır

Nesnelerin altında hareket etmek, zıplamak veya kaymak için klavyenizdeki oklarla hareket etmek veya dokunmatik ekrana dokunup kaydırmak çok kolaydır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM